• Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową

20.12.2022

Już po raz XXII nasza szkoła zorganizowała międzyszkolny i szkolny konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Wszystkie prace konkursowe zostały zaprezentowane na świątecznej wystawie. Dziękujemy uczniom i nauczycielom z ostródzkich szkół podstawowych oraz uczniom naszej szkoły za piękne prace konkursowe. Gratulujemy laureatom. Konkurs organizowany był pod Patronatem Burmistrza Miasta Ostróda.

Oto laureaci Międzyszkolnego Konkursu na Najpiękniejsze Ozdobę Świąteczną w kategorii klas I-III. Gratulujemy!!

• Jasełka - Świąteczne zamieszanie

16.12.2022

14 grudnia 2022 r. pierwszy raz w historii naszej szkoły na uczniów czekała niespodzianka. Po miesiącach prób, które owiane były tajemnicą mogliśmy obejrzeć wspólne dzieło rodziców oraz nauczycieli - jasełka pt.: "Świąteczne zamieszanie". Przedstawienie okazało się ogromnym sukcesem i mamy nadzieję, że przed nami kolejne wspólne projekty.

• Nasze siatkarki najlepsze w mieście!

12.12.2022

Miejskie Turnieje w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców dla roczników 2008 oraz 2009 za nami. Nasze dziewczęta były bezkonkurencyjne! Odniosły zwycięstwa we wszystkich swoich meczach z SP1, SP4, Zespołem Szkół Salezjańskich oraz Szkołą Mistrzostwa Sportowego. Uzyskały tym samym awans do kolejnego etapu rozgrywek. BRAWO DZIECZĘTA. Bardzo dobrze spisali się również nasi chłopcy zajmując II miejsce w turnieju. Porażkę odnieśli jedynie w meczu z SMS. Gratulujemy wszystkim naszym siatkarzom

07.12.2022

W Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej w kategorii dziewcząt: I miejsce zajęła 8d, II miejsce 8a, III miejsce 7c, czwarte 8b. W kategorii chłopców: I miejsce 8d, II miejsce 8c, III miejsce 8a, IV miejsce 8b. Gratulacje!

Mikołajkowa Moc Nauki podczas wizyty w Centrum Nauki Experyment. Zwieńczeniem fantastycznej mikołajkowej wycieczki klas 5-tych do Trójmiasta był musical pt. "Piotruś Pan" w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Uczniowie klas 4b i 4d świętowali mikołajki poza murami szkoły. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie wybrali się do kina na film "Kierunek: Księżyc!". Natomist klasa 4c wybrała się do kręgielni. Pierwszą atrakcją była pyszna pizza. Po jedzeniu, pełni sił przystąpili do gry w kręgle. Na osobę, która zdobyła najwięcej punktów czekała złota statuetka.

Uzniowie klas: 3c,1a i 1d wykonały Mikołajkowe rękodzieła.

Uczniowie klasy 7a zostali dziś Świętymi Mikołajami i nawzajem w geście sympatii obdarowali się prezentami.

• Żywa lekcja biologii

07.12.2022

Uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w żywej lekcji biologii. Dużo radości naszym uczniom sprawiło obcowanie z egzotycznymi zwierzętami takimi jak: pytony królewskie, boa dusiciele, ptaszniki i gekony.

W Małej Trójce znalazło się kilku śmiałków, którzy zawarli z nimi bliższą znajomość.

• Pięknie śpiewamy i promujemy zdrowy styl życia!

01.12.2022

Julia Gajdemska z kl. 5C zajęła II miejsce na XX Miejskim Konkursie Piosenki Religijnej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 6. Gratulujemy!

MATEUSZ MILEWICZ z klasy 8D zajął 1. miejsce w 3. edycji WOJEWÓDZKIEJ OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA online. Organizowanej przez Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy PCK w Olsztynie. W olimpiadzie brało udział ponad 1000 osób a z naszej szkoły 27 uczestników. Franciszek Jamróz z klasy 6A zajął 20-te miejsce a Wojciech Manista z klasy 8C - 33-cie miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.