• Szkolne Koło PCK

• Rejonowa Olipmiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

• ROK SZKOLNY 2018/2019

Dnia 14grudnia 2018 odbyła się REJONOWA XXVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.

Etap szkolny został przeprowadzony w ramach zajęć edukacji zdrowotnej na lekcjach wychowania fizycznego w klasach III gimnazjum.

DoRejonowej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zakwalfikowała się OLGA MUCHA z klasy III B Gimnazjum.

Olga zajęła VI miejsce

GRATULUJEMY !!!!!!

************************************************************************************************************************************

ROK SZKOLNY 2017/2018

Dnia 15 grudnia 2017 odbyła się Rejonowa Olimpiada Zdrowego Stylu  Życia.

etap szkolny został przeprowadzony w ramach zajęć  edukacji zdrowotnej na lekcjach wychowania fizycznego w klasach III.

Do Rejonowej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia zakwalfikowały się :

Kaletan Wojda kl. III Bg - II miejsce

Magdalena Kalwińska kl. III Cg

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!!

ROK SZKOLNY 2015/2016

Dnia 11grudnia 2015r odbyła się REJONOWA OLIPMPIADA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.

Etap szkolny został przeprowadzony w ramach Edukacji Zdrowotnej na lekcjach wychowania fizycznego w klasach III.

Do Rejonowej  Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zakwalfikowały się.

KATARZYNA SZPRUCH KL. III C I miejsce

WERONIKA BARTUZI KL. III C

W marcu Kasia  reprezentowała naszą szkołę
            w etapie wojewódzkim w Olsztynie.

serdecznie gratulujemy!!!!

ROK SZKOLNY 2014/2015

12 XII 2014r.
            odbyła się
            Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia.
            Etap szkolny odbył się w klasach III w ramach Edukacji Zdrowotnej na lekcjach wychowania fizycznego.

Do Olimpiady Rejonowej zakwalifikowały się:
            Natalia Machnik klasa III A oraz
            Dominika Stadnik klasa III C,

które otrzymały wyróżnienia oraz nagrody książkowe.
            .

ROK SZKOLNY 2013/2014

Rejonowa Olipmiada Zdrowego Stylu Życia PCK

Olimpiada odbyła się w dniu 13.XII. 2013 r w Ostródzie.

Szkołę reprezentowały uczennice z klas trzecich:

• Kamila Krysiak klasa 3D
            • Angelika Nidzgorska z klasy 3B.

W etapie rejonowym Kamila Krysiak zajęła II miejsce i zakwalfikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu w Olsztynie.

Angelika Nidzgorska otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za etap wojewodzki.