Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie

EGZAMIN GIMNAZJALNY

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

Część humanistyczna - 10.04.2019 - środa

1. Z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie egzamin rozpocznie się o godzinie 9.00 i będzie trwał 60 minut.
  • Dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi czas trwania egzaminu może zostać przedłużony nie więcej niż o 20 minut.
  1. Z zakresu języka polskiego egzamin rozpocznie się o godzinie 11.00 i będzie trwał 90 minut.
  • Dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi czas trwania egzaminu może zostać przedłużony nie więcej niż o 45 minut.

Część matematyczno – przyrodnicza - 11.04.2019 - czwartek

1. Z zakresu przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, geografia) egzamin rozpocznie się o godzinie 9.00 i będzie trwał 60 minut.
  1. Z zakresu matematyki egzamin rozpocznie się o godzinie 11.00 i będzie trwał 90 minut.

Język obcy nowożytny - 12.04.2019 - piątek

1. Na poziomie podstawowym egzamin rozpocznie się o godzinie 9.00 i będzie trwał 60 minut.
  1. Na poziomie rozszerzonym egzamin rozpocznie się o godzinie 11.00 i będzie trwał 60 minut.
  • Dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi czas trwania egzaminu może zostać przedłużony nie więcej niż o 30 minut.